Збірна України 11 Червня, 20:25 3438
Гол Булеци, гра у меншості та рятівний VAR: збірна України вийшла до фіналу ЧС-2019 (U-20)! | 19-27
Команда Олександра Петракова творить історію.

Раніше українці на ЧС не проходили далі стадії 1/8 фіналу, але цього року переписали історію, пройшовши в плей-офф спочатку Панаму, а потім і Колумбію. Суперником команди Олександра Петракова у півфіналі стали однолітки з Італії, які зайняли перше місце у груповому турнірі, потім у 1/8 фіналу здолали Польщу (0:1), а в чвертьфіналі - Малі (4:2).

У стартовому складі на матч із Італією вийшов Андрій Лунін, який повернувся з розташування національної збірної, а також встиг відновитися захисник «Динамо» Денис Попов. Ще один динамівець Георгій Цитаїшвілі пропускав гру через дискваліфікацію.

У першому таймі контроль м'яча зберігався за нашою збірною, проте до гострих моментів біля воріт італійців справа доходила рідко. Міг забивати головою Сікан, проте з його ударом впорався Пліццарі, стандарти від Булеци та Корнієнка також не стали результативними.

Після перерви наші суперники почали більше атакувати, а також традиційно «малювати» фоли, однак у перші двадцять хвилин другого тайму обидві команди допускали багато помилок і обрізок. А ось після виходу на поле свіжого Супряги українці відкрили рахунок - на 65-й хвилині відзначився Сергій Булеца! Цей гол став для динамівця третім на турнірі, а Конопля віддав свій третій асист.

ГОЛ БУЛЕЦИ ДИВІТЬСЯ У НАШОМУ TELEGRAM-КАНАЛІ

Через кілька хвилин Булеца виводив Супрягу на ворота італійців, проте Влад пробив у лічених сантиментрах від стійки.

На 80-й хвилині арбітр ускладнив українцям життя, показавши Денису Попову друге попередження за сумнівний фол проти суперника у верховій боротьбі. Навіть граючи у меншості, «синьо-жовті» були близькими до того, щоб збільшити рахунок на свою користь. Наприкінці основного часу Кащук пробив дуже небезпечно, влучивши у поперечину.

Проте італійці скористалися чисельною перевагою та дотиснули українську команду, відправивши м'яч у ворота Луніна на другій компенсованій хвилині. На наше щастя, на ЧС використовується VAR - і рефері, переглянувши епізод, не зарахував гол Італії, побачивши порушення з боку Скамакки на Бондарі.

Попри невдоволення італійців, підопічні Петракова вистояли останні секунди та стали першим фіналістом чемпіонату світу U-20!