Георгій Цитаішвілі: «З преміальними за перемогу на чемпіонаті світу ніяких проблем немає»

Футбол України 19 Червня, 10:49 1420
Георгій Цитаішвілі: «З преміальними за перемогу на чемпіонаті світу ніяких проблем немає»
​Півзахисник збірної України U-20 Георгій Цітаішвілі прояснив ситуацію з матеріальною винагородою команді за здобуття титулу чемпіона світу.

Саме це питання викликало сьогодні нездоровий ажіотаж в українському футбольному медіа-просторі. Зокрема, деякі ЗМІ, поширюючи коментар Георгія Цитаішвілі про те, що команда наразі не отримала преміальних за свій тріумфальний виступ, зробили висновок, що футболісти не отримають їх взагалі.

Журналісти УАФ зателефонували Гіо, який наразі перебуває в Грузії у відпустці, та попросили прокоментувати ситуацію.

«Я відповів журналісту, який запитував про преміальні, що до початку турніру нам нічого не обіцяли й що ми грали не за якусь матеріальну винагороду, а за честь України й свою власну мрію — Кубок світу, — сказав Цітаішвілі. — Хіба це недостатня мотивація? Дивно, що тема дійсно історичного досягнення нашої команди і всього українського футболу так швидко зійшла й зациклилась на питанні про гроші. Якщо комусь так цікаво це, то після повернення до Києва в нас була зустріч із керівництвом Української асоціації футболу, на якій президент УАФ Андрій Павелко запевнив нас, що хвилюватися про преміальні не варто, вони точно будуть. Тож ніяких проблем із цим немає. Це очевидні речі, які не варті особливої уваги. Але є люди, яких завжди цікавлять чужі гроші», — зазначив футболіст.