​Футболісти «Динамо» проходять медогляд (список)

Динамо Київ 24 Червня, 10:24 2937
​Футболісти «Динамо» проходять медогляд (список)
Сьогодні вранці футболісти київського «Динамо», які вийшли з відпустки, почали проходити медогляд у столичній клініці «Борис» на Позняках.

Сьогодні, 24 червня, лікарське обстеження пройдуть: Денис Бойко, Руслан Нещерет, Олександр Андрієвський, Віталій Миколенко, Володимир Шепелєв, Назарій Русин, Артем Шабанов, Віталій Буяльський та Микита Кравченко.

Завтра 25 червня, в руки лікарів потраплять Георгій Бущан, Денис Гармаш, Сергій Сидорчук, Йосип Піварич, Ахмед Алібеков, Карлос Де Пена і Фран Соль.

Новачок «Динамо», Абдул Кадірі Мохаммед, медичний огляд пройшов у перших числах червня — перед підписанням контракту.

Футболісти «біло-синіх», які були задіяні в червневих матчах національних збірних і юнацькому чемпіонаті світу (U-20), поки ще перебувають у відпустці і для цих виконавців медогляд запланований на 28 червня.

Нагадаємо, починаючи з сьогоднішнього дня «Динамо» почне проводити тренування на своїй клубній базі в Конча-Заспі, а 30 червня команда Олександра Хацкевича відправиться на міжсезонний навчально-тренувальний збір, який проходитиме в Австрії і триватиме до 14 липня.

Потім «біло-сині» знову будуть тренуватися на своїй базі і готуватися до матчу за Суперкубок України проти донецького «Шахтаря», який відбудеться 28 липня в Одесі і відкриє наступний футбольний сезон.