Підсумки клубного сезону для легіонерів збірної України: Роман Яремчук

Футбол України 26 Червня, 20:22 1323
Підсумки клубного сезону для легіонерів збірної України: Роман Яремчук
Клубний сезон-2018/2019 форвард національної збірної України, який нарешті відкрив лік своїм голам у складі синьо-жовтих, Роман Яремчук провів майже без зривів.

Утім, є в нашого хлопця одразу декілька приводів вважати минулий футбольний рік не таким вдалим, як, напевно, йому б хотілося.

По-перше, його «Генту» не вдалося подолати кваліфікацію Ліги Європи й потрапити до групового раунду турніру. Яремчук встиг відзначитися забитим м’ячем, але його зусиль вистачило лише на те, аби пройти польську «Ягеллонію». Французький «Бордо» став для бельгійської команди, де зараз виступає одразу три футболісти збірної України, нездоланним бар’єром.

По-друге, «Гент», незважаючи на результативні звитяги Яремчука, в національній першості посів лише п'яте місце.

А по-третє, вирішальна частина чемпіонату країни стала для українського нападника періодом особистої засухи. У дев’яти поєдинках, в яких брав участь Яремчук, він не зробив жодної результативної дії. Напевно, усю невикористану бомбардирську енергію, як показали червневі матчі команди Андрія Шевченка, Роман зберіг для збірної.

Перспективи на сезон-2019/2020

Якщо не трапиться нічого екстраординарного, Яремчук залишиться одним із лідерів «Гента» й у сезоні-2019/2020. Поки що його результативна статистика йде по висхідній. У сезоні-2017/2018 футболіст провів за бельгійський клуб 34 матчі, в яких забив дев’ять м’ячів та віддав три результативні паси.