Фран Соль: «Ця команда вражає, і ми можемо провести чудовий сезон»

Динамо Київ 1 Липня, 12:06 1425
Фран Соль: «Ця команда вражає, і ми можемо провести чудовий сезон» Фото: ФК Динамо Київ
Форвард «Динамо» Фран Соль, повністю оговтавшись від травми, розповів про старт підготовки до сезону.

Фране, як ти?

- Дуже добре! Я дуже радий повернутися до роботи. З кожним днем почуваю себе краще і краще. Мені подобається тренувальний збір, ці гори.

- Робота розпочалася ще 24 червня. Як почуваєшся зараз?

- Як я вже сказав, краще з кожним днем. Мені потрібно працювати, щоб набрати найкращу форму знову. Влітку я не зупинявся і багато тренувався. Тому відчуваю себе добре.

- Що скажеш про команду, про склад?

- Шкода, що в минулому сезоні стільки гравців отримали травми в ключові моменти сезону. Я бачив усі матчі «Динамо», і я був розчарований тим, що не можу вийти на поле і допомогти своїй команді. Але тепер я бачу, що всі знову разом, всі здорові і це дуже добре. Ця команда вражає, і ми можемо провести чудовий сезон.

- Є нові футболісти - Караваєв, Кадірі. Що думаєш про них?

- Упевнений, що два нових гравці зроблять нас сильнішими. Вони - досвідчені і кваліфіковані хлопці, які виступають за свої збірні. Я думаю, вони додадуть нам досвіду, який нам необхідний.

- Як спілкуєшся з партнерами на полі? Англійською або вже освоїв українську?

- Так, англійською. Трохи - на іспанській. Що стосується інших хлопців, то я спілкуюся з ними трошки українською та російською. Іноді з мене жартують, оскільки я вчу нові слова і не завжди правильно їх вимовляю. Але, як я сказав, хлопці підтримують і допомагають, все добре.

На камеру нічого казати поки не буду (посміхається). Але я хотів би запросити вболівальників приходити на стадіон, оскільки футбол - це комунікація між гравцями і уболівальниками. І, щоб виграти чемпіонат, нам необхідна їх підтримка на стадіоні в кожному матчі.

- На зборі «Динамо» зіграє з «Олімпіакосу» - командою, якій ти забив свій дебютний м'яч у «біло-синій» футболці...

- Так, я прекрасно пам'ятаю той поєдинок, ми досягли тоді важливого результату. А що стосується решти матчів, то вони дозволять нам вийти на новий рівень підготовки, адже саме для цього вони і потрібні. Через такі матчі ми набираємо форму, так що дивимося тільки вперед.