«Динамо» в Австрії: ювілей Михайлова, Дуелунд і тенісбол

Динамо Київ 6 Липня, 17:12 936
«Динамо» в Австрії: ювілей Михайлова, Дуелунд і тенісбол Фото: ФК "Динамо" Київ
Кияни продовжують активну підготовку до сезону.

Після двох контрольних матчів, футболісти отримали півдня відпочинку. Але спершу у команди було призначене ранкове тренування. Звичайно, все почалося з привітання ювіляра - Михайлу Михайлову сьогодні 60! Михайло Леонідович, з року в рік, відзначає це свято в колі рідної команди на зборах.

Тому свято - святом, а тренування - тренуванням. Після привітання від головного тренера і овацій всієї команди, «біло-сині» приступили до роботи.

Напередодні матчу з «Ваккером» до першої команди приєднався Міккель Дуелунд. Отримавши невелику відпустку після виступів на Євро (U21), данський півзахисник, нарешті, прибув в розташування «Динамо».

Слід зазначити, що нинішні збори для гравця - перші за рік. Міккель перебрався до Києва в кінці минулого літа, а зимовий підготовчий період пропустив через травму.

Що стосується безпосередньо тренування, то в програмі були фітнес, біг і тенісбол. Попов, Бєсєдін та Дуелунд здавали тест йо-йо, а Циганков поки працює за індивідуальною програмою. Увечері у команди - відновлення і вільний час.