Чому повернення Хачеріді стане смертельним вироком для «Динамо»

Динамо Київ 9 Липня, 10:24 2434
Чому повернення Хачеріді стане смертельним вироком для «Динамо»
Напередодні з'явились чутки, що «Динамо» може повернути захисника Євгена Хачеріді.

За інформацією грецьких ЗМІ, 31-річний українець близький до переходу в «Динамо». Контракт Хачеріді з ПАОК закінчується цього літа. У минулому сезоні він зіграв 11 матчів за клуб. Євген Хачеріді виступав за «Динамо» з 2008 по 2018 рік. Зараз футболіст посилено з особистим тренером готується на базі киян в Конча-Заспі, тож не дивно, що з'явились чутки про повернення. На Depo.Сектор аргументи, чому трансфер Євгена Хачеріді може стати фатальним для клубу.

Фізична форма футболіста: Останні півроку захисник був практично без ігрової практики. Та й до цього виходи на поле траплялися з перебоями. 31-річний гравець аби бути в тонусі повинен мати стабільне місце в основі. Для чого киянам підстаркуватий захисник, який невідомо коли відновить кондиції, якщо на його місці є конкуренція? Питання риторичне.

Висока зарплата: За контрактом в грецькому ПАОКу Хачеріді заробляв орієнтовно 1,5 млн євро за рік. Зараз таких зарплат в «Динамо» практично нема. Та й, якщо і запрошувати когось в клуб на такі гроші, то це має бути перспективний, орієнтований на перепродаж, легіонер, а не ветеран, який через рік-два завершить кар'єру. Навряд, чи Хачеріді готовий піти на різке зниження зарплати. Це його фактично остання можливістю заробити на безбідну старість. Тож бачимо, що навіть в грошовому питанні сторони розходяться.

Психологічний аспект: В «Динамо» зараз виступає дуже багато молодих гравців. Хачеріді є яскравим прихильником дідівщини. Якщо ветеран зараз почне гнобити за кожну помилку молодих і талановитих хлопців, то вони можуть перестати прогресувати. Не варто і забувати про запальний характер футболіста. Молода команда не буде готова виправляти фатальні вилучення чи «привози» Хачеріді. Прогнозуємо, що повернення скандаліста негативно вплине на мікроклімат, а це ще один аргумент «проти».

Звісно, Євген Хачеріді ще готовий кілька сезонів провести на найвищому рівні. Але найкраще для усіх, аби захисник знайшов іноземну команду. Це, впершу чергу, позитивно вплине і на мотивацію самого Хачеріді. А у «Динамо» є молода зірка чемпіонату світу Денис Попов, який з нетерпіння чекає свого шансу.