​У стані суперника. Поразка від України коштувала посту спортивному директору Футбольного союзу Сербії

Світовий футбол 10 Липня, 16:18 587
​У стані суперника. Поразка від України коштувала посту спортивному директору Футбольного союзу Сербії
Cпортивний директор ФСС Дарко Ковачевич подав у відставку у зв'язку з незадовільними результатами національної та молодіжної збірних.

Футбольний союз Сербії та його спортивний директор Дарко Ковачевич за взаємною згодою вирішили припинити співпрацю.

«Як людина і функціонер, я відчуваю особисту моральну відповідальність за результат в Україні і провал нашої команди на молодіжній першості Європи U-21. Тому я залишаю пост спортивного директора ФСС. Бажаю усіляких успіхів збірної Сербії в наступних змаганнях», - сказав Дарко Ковачевич.

Колишній спортивний директор ФСС відомий своєю непримиренною позицією по відношенню до опального гравця збірної Сербії Луки Мілівоєвича. У конфлікті між півзахисником Фулхема і колишнім наставником сербів Младеном Крстаічем він однозначно підтримував позицію останнього.

«Доки я на своєму посту, Мілівоєвич не з'явиться в розташуванні збірної, незважаючи на те, хто буде головним тренером команди», — неодноразово заявляв Ковачевич. Тепер, після відходу Крстаїча і самого Ковачевича всі перепони до повернення непоступливого гравця в «репрезентацію» зняті.

Нагадаємо, збірна Сербії поступилася у відбірковому матчі Євро-2020 у Львові збірній України з рахунком 0:5. У результаті загальної незадоволеності таким провалом у відставку подав наставник «білих орлів» Младен Крстаіч. Його наступником став екс-тренер белградського Партизана і збірної Чорногорії любіша Тумбакович.