Сергій Ребров: «Ференцварош» провів хорошу гру. Я задоволений результатом»

Світовий футбол 11 Липня, 10:00 1233
Сергій Ребров: «Ференцварош» провів хорошу гру. Я задоволений результатом»
Український тренер «Ференцвароша» Сергій Ребров прокоментував перший матч своєї команди в Лізі чемпіонів.
«З огляду на те, що ми тільки входимо в сезон, вважаю, що «Ференцварош» провів хорошу гру. В цілому, сьогодні обидві команди грали у відмінний футбол, але тримали в розумі матч-відповідь. Тепер у нас набагато більше інформації про суперника, і я радий цьому. З урахуванням нової інформації і будемо готуватися до поєдинку на поле «Лудогорца».

Наш суперник - восьмикратний чемпіон Болгарії, майже завжди виступає в кваліфікації Ліги чемпіонів і в Лізі Європи (в тому числі, на груповій стадії цього турніру). Одне це вже визначає рівень «Лудогорца», і я радий, що футболісти нашої команди показали сьогодні, що вони можуть виступати на такому рівні. Так, були помилки, але це нормально: не забувайте, що це був перший матч нового сезону.

Результатом сьогоднішнього поєдинку я задоволений. Адже ми перемогли. Але найголовніше, що гравці дійсно хотіли добитися такого результату, грали з бажанням і при цьому отримували задоволення від гри. Великою перевагою над «Лудогорцем» є те, що тепер у нас є відеозапис з грою цієї команди. Звичайно, в матчі-відповіді у суперника будуть якісь зміни, але ми в першу чергу повинні звернути увагу на себе, проаналізувати помилки, допущені сьогодні, і дуже ретельно підготуватися до матчу в Болгарії», - цитує Реброва офіційний сайт «Ференцвароша».

Нагадаємо, вчора в першому матчі 1-го кваліфікаційного раунду турніру «Фаренцварош» обіграв на своєму полі «Лудогорец» - 2:1.