Світовий футбол 12 Липня, 11:12 1022
Наші в Лізі Європи: Есеола дублем приніс перемогу «Кайрату», гол Сергійчука, офіційний дебют Петряка  | 19-27
11 липня відбулося ще чимало поєдинків першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи 2019/20. Участь у єврокубках взяли і українські гравці.

Ліга Європи 2019/20, 1-й кваліфікаційний раунд. Перші матчі

Пюнік – Шкупі – 3:3

Голи: Варданян, 4 (пен), Шестоков, 80, Манучарян, 85 – Байрамі, 26, Ілієскі, 43, Байрамі, 60

Голи: Ікауньєкс, 12 (пен) – Капленко, 88

Нереалізований пенальті: Фатаї, 90+7 (Динамо)

Голи: Енін, 34 – Есеола, 29, 58

Пюнік із Сергієм Шевчуком у складі розписав результативну нічию з македонським Шкупі, поступаючись по ходу поєдинку з різницею в 2 голи. Український хавбек відзначився асистом в моменті з другим взяттям воріт.

Ордабаси з Дмитром Непогодовим мінімально обіграв Торпедо Кутаїсі. Голкіпер відіграв весь матч, а у складі грузинської команди Амбросій Чачуа не потрапив до заявки. Кирило Ковальчук весь поєдинок провів у запасі Ордабаси.

Михайло Сергійчук відзначився ефектним голом за Вентспілс. Український форвард забив свій дебютний гол вже на 5-й хвилині поєдинку та був замінений на екваторі другого тайму. Вентспілс переміг албанську Теуту з рахунком 3:0.

Вітебськ Максима Фещука та Артема Старгородського програв фінському КуПСу. Хавбек отримав жовту картку, після чого був замінений. Форвард відіграв весь матч.

Сербські Раднічкі з Тарасом Бондаренком у складі на виїзді поступились естонській Флорі.

Нефтчі Кирила Петрова на виїзді легко розгромив Сперанцу. Українець провів на полі всі 90 хвилин.

Динамо Мінськ розписало нічию з Ліепаєю. Дмитро Білоног вийшов на заміну у другому таймі. Саме після цього білоруси зрівняли рахунок та могли вирвати перемогу, але не реалізували пенальті вже у доданий арбітром час.

Екс-форвард Чорноморця Микита Татарков допоміг солігорському Шахтарю перемогти Хіберніанс. Саме після виходу українця його команда забила єдиний гол у поєдинку.

Олексій Дитятьєв не з'явився на полі в матчі Дунайска – Краковія. Поєдинок завершився мировою 1:1, а український захисник залишився у запасі.

Іван Петряк офіційно дебютував за Фехервар. Гравець збірної України вийшов на поле у другому таймі, але не відзначився результативними діями. Героєм матчу став Него, який оформив хет-трик ще в першому таймі, а угорський віце-чемпіон здобув впевнену перемогу (5:1).

Героєм вечора став Адерінсола Есеола. Форвард Кайрата забив у ворота Широки Брієга по голу в кожному з таймі та приніс своїй команді виїзний тріумф з рахунком 2:1.

Матчі-відповіді пройдуть 16, 17 та 18 липня.