Інша думка. Чому «Динамо» буде складно виграти чемпіонство в новому сезоні

Динамо Київ 12 Липня, 17:22 1590
Інша думка. Чому «Динамо» буде складно виграти чемпіонство в новому сезоні
В українських команд підготовка до нового сезону виходить на фінішну пряму.

До старту української Прем'єр-ліги залишилось трохи більше двох тижнів і певний розклад сил вже вималювався. Напевно, ні в кого не виникає сумнівів, що трофей УПЛ розіграють між собою два українських гранди «Динамо» і «Шахтар», але більше шансів на успіх мають таки «гірники».

Раніше Depo.Сектор вже писав, що «динамівці» є фаворитами у боротьбі за трофей УПЛ, але існує й інша думка.

По-перше, зміна тренера не пішла у мінус «помаранчево-чорним», а швидше, навпаки. Луїш Каштру не робить різких рухів щодо ротації складу та малюнку гри, що додає впевненості футболістам. Результати на літніх зборах і справді вражають: 5 перемог та одна нічия і вчорашня поразка від АПОЕЛА (0:1), різниця забитих і пропущених 12:2 на користь «гірників». Це свідчить про прагматичність португальського тренера «Шахтаря», що не дозволить «динамівцям» розгулятись в очних поєдинках.

По-друге, менеджменту донецької команди вдалось зберегти лідерів. Багато було розмов про відхід Тайсона, Ісмаїлі та Марлоса, але, як бачимо, всі вони в основній обоймі і готові до нових подвигів.

Також в команду прибули молоді українські футболісти, які зможуть створити додаткову конкуренцію старожилам. Це в першу чергу стосується Валерія Бондаря і Данила Сікана, які вдало виступили на тріумфальному для себе чемпіонаті світу в Польщі.

По-третє, не останнє місце займає психологічна складова. На Олександра Хацкевича тисне тягар відповідальності за результат. В разі непотрапляння «Динамо» в груповий етап Ліги чемпіонів, білоруський фахівець може бути звільнений, а новому наставнику знадобиться багато часу на адптацію.

В «Шахтарі» ж Луїш Каштру має повний кредит довіри і вичерпати його з такою серйозною літньою підготовкою буде вкрай важко.

Як показала практика попередніх чемпіонатів, доля чемпіонства визначається не в очних зустрічах, коли «динамівці» часто обігрували «Шахтар». Ключову роль відіграє завзята боротьба на дистанції, яку столичний клуб може знову провалити.