«Динамо» U-19 поступилося «Чайці» у контрольному матчі

Динамо Київ 12 Липня, 22:17 608
«Динамо» U-19 поступилося «Чайці» у контрольному матчі | 19-27
Юнацька команда «Динамо» провела спаринг з представником другої вітчизняної ліги - клубом «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки (Київська область).

Підопічні Ігоря Костюка поступилися старшим суперникам з рахунком 1:2. Команди активно увійшли у гру. Після подачі з лівого флангу гравець «Чайки» Пономаренко ударом головою відкрив рахунок в поєдинку на 27-й хвилині. А на 47-й хвилині матчу Пономаренко оформив дубль, реалізувавши вихід з голкіпером «біло-синіх» один на один. Після другого пропущеного м'яча динамівці прискорили темп гри і відповіли супернику небезпечними атаками. Забитим голом у ворота «Чайки» відзначився Ісадченко на 90-й хвилині зустрічі.

Відзначимо, що наша команда провела матч в такому складі: Моргун, Білик, Ауссі, Біловар, Кузик, Бодня, Волошин, Рязанцев, Завгородній, Шамич, Ванат. На заміну виходили Гук, Маленков (потенційний новачок), Ісадченко, Єфименко, Слуцький, Сологуб, Здирко, Марчук (потенційний новачок), Кілик (потенційний новачок), Гладковський.