Динамо Київ 13 Липня, 14:53 1307
«Динамо» розписало нульову нічию з «Брентфордом» в останньому матчі на зборах в Австрії – Бущан парирував пенальті | 19-27
«Динамо» не змогло обіграти Брентфорд у товариському матчі на зборах.

Динамо – Брентфорд – 0:0

Нереалізований пенальті: Маркондес, 6

Контрольний поєдинок проти Брентфорда став останнім для Динамо на закордонних зборах – запланований матч зі Швацем скасували через погану погоду в Австрії. Незабаром команда Олександра Хацкевича повернеться до України. У попередніх спарингах «біло-сині» розписали нічиї з Олімпіакосом (1:1) і Ботошані (1:1), а також розгромили Ваккер (3:0) і Цирль (5:0).

Динамо сьогодні виставило проти представника Чемпіоншипу стартовий склад без кількох лідерів: 4-1-4-1 з Кадірі в ролі опорника та Бєсєдіним на вістрі. Віктор Циганков знову не потрапив у заявку, як і Соль та Вербіч. В центрі оборони поруч з Бурдою з'явився Попов, а лівий фланг захисту вже звично закрив Шабанов.

Початок зустрічі залишився за Брентфордом. Динамо не могло вийти з власної половини, поки суперник спокійно будував атаки. Шабанов пропустив гравця собі за спину – Бурда вчасно підстрахував. На 6-й хвилині Артем все ж привіз пенальті, сфоливши у власному штрафному майданчику. Маркондес взявся виконувати 11-метровий, але не переграв Бущана.

Вперше Динамо добралося до чужих воріт через 12 хвилин після стартового свистка, коли подачу Кендзьори перервав голкіпер Брентфорда. Кияни створювали моменти переважно після активності Де Пени. Уругваєць вирізав хорошу подачу на середній висоті, але Караваєв до неї не добрався. В одній з наступних атак Олександр змістився до Карлоса на півфланг, отримав вчасну передачу та пробив у ближню «шістку» – воротар впорався без проблем.

До кінця першого тайму Динамо намагалося загрожувати після кутових, але, крім удару головою Кадірі, більше нічого згадати. Команди пішли на перерву з нулями на табло. На другий тайм Бущана у воротах замінив Бойко, а замість Кадірі вийшов Сидорчук. Динамо більше часу почало проводити в 4-2-3-1, де Шепелєв і Буяльський почергово опускалися в пару до капітана та навіть на одну лінію з захисниками.

Другий тайм довгий час не приносив моментів – важке вологе поле давалося взнаки. На 56-й хвилині Динамо нарешті організувало хороший випад. Шепелєв вигриз м'яч у центрі поля, Буяльський класним довгим пасом закинув у вільну зону на хід Караваєву, але новачок «біло-синіх» не реалізував вихід сам на сам. А потім поступився місцем на полі Цітаішвілі. Також вийшли Піваріч і Гармаш.

Динамо активізувалося: контроль м'яча на чужій половині, вбігання у штрафний центрхавів. Втім, користі це не приносило. Все було стандартно та академічно, бракувало швидкості та креативу. Все було настільки сумно, що найкращим шансом в наступні 20 хвилин був неточний удар головою від Де Пени після навісу Кендзьори.

Уругваєць отримав ще один шанс, але його постріл лівою парирував голкіпер. На останніх хвилинах Динамо претендувало на пенальті після зусиль Сидорчука, який змусив англійців помилитися у штрафному майданчику. Рефері не побачив порушення правил проти капітана Динамо.

Фінальний свисток зафіксував нульову нічию – Динамо завершило закордонні збори «сухим» матчем проти англійського Брентфорда. Через 2 тижні кияни розпочнуть новий сезон – Суперкубок України з Шахтарем.