Шевченко запевнив, що Мальдіні та Бобан повернуть «Мілан» в еліту європейського футболу

Світовий футбол 14 Липня, 16:44 873
Шевченко запевнив, що Мальдіні та Бобан повернуть «Мілан» в еліту європейського футболу | 19-27
Головний тренер збірної України та колишній гравець «Мілана» Андрій Шевченко оцінив перспективи «россонері» у наступному сезоні.
«Думаю, що нове керівництво робить правильні речі – наприклад, проект нового стадіону. Ми всі будемо сумувати за Сан Сіро, він приголомшливий. Але сучасний стадіон потрібен. Це важливий крок до економічної стабільності клубу.

Менталітет Мілана не змінився. Мальдіні і Бобан це гарантують. У них все вийде, Паоло зростає як функціонер. Від клубу багато чого чекають, і я думаю, що Паоло і Звонімір повернуть клуб туди, де він звик бути.

Виключення з єврокубків? Я розумію, але думаю, що клуб зробив логічний вибір. Це важливо для майбутнього. Я налаштований оптимістично, бачу ентузіазм керівництва. Італійському футболу потрібен Мілан. Зараз італійський футбол зростає, Кріштіану Роналду допоміг повернути до нього інтерес.

Гаттузо зробив все, що міг. Він виріс разом з командою. У нього великі перспективи. У Марко Джампаоло цікаві ідеї. Це тренер, який може досягти великих результатів завдяки грі. Думаю, це хороший вибір

Мені здається, зараз у Мілані все дуже прозоро і зрозуміло. Я радий за Паоло, Звоніміра і за сина Паоло, якого викликали в першу команду», – цитує Шевченка La Gazzetta dello Sport.