Ярмоленко підтримав брата, який балотується у депутати Верховної Ради – політика підозрюють у побитті літнього чоловіка

Футбол України 17 Липня, 14:46 1195
Ярмоленко підтримав брата, який балотується у депутати Верховної Ради – політика підозрюють у побитті літнього чоловіка  | 19-27
Український вінгер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко підтримав свого двоюрідного брата, який є кандидатом у депутати Верховної Ради України.

Андрій Ярмоленко записав відеозвернення, у якому підтримує свого двоюрідного брата Володимира Духна – кандидата у депутати Верховної Ради України по 100-му виборчому округу.

«Знаю одну дуже чесну і порядну людину, за сумісництвом мого брата Духна Володимира Миколайовича. Він балотується в депутати Верховної Ради по 100-му виборчому округу Кіровоградської області. Братан, я завжди з тобою», – сказав Ярмоленко на відео.

До слова, Володимир Духно – самовисуванець та не належить до жодної з партії. Він працює начальником Управління захисту економіки Кіровоградської області.

Зауважимо, нещодавно видання »Антикор» повідомило, що після однієї із зустрічей з виборцями кандидат в депутати Духно побив літнього чоловіка за те, що той називав його корупціонером.