Таблиця коефіцієнтів. Румунія і Угорщина тримають максимум, три асоціації з топ-20 втратили представників

Світовий футбол 21 Липня, 11:38 1317
Таблиця коефіцієнтів. Румунія і Угорщина тримають максимум, три асоціації з топ-20 втратили представників
Черговий єврокубковий тиждень не міг завершитися інакше, аніж вильотом великої кількості команд з міжнародної арени.

Якщо учасники Ліги чемпіонів, що програли за сумою двох матчів в першому кваліфікаційному раунді, опустилися поверхом нижче, то невдахи першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи втратили шанси безповоротно. Таких команд виявилося 47.

Найбільших кадрових втрат зазнали Албанія, Молдова, Північна Македонія і Литва – з чотирьох учасників у них залишилося лише по одному. Однією командою на міжнародній арені також тепер будуть представлені Сан-Марино, Андорра і Гібралтар, але від початку у них були лише три повпреди. Одна команда залишилася і у Косова, а від початку було дві.

Таблиця коефіцієнтів. Румунія і Угорщина тримають максимум, три асоціації з топ-20 втратили представників - изображение 1

Хорватія та Сербія – найбільші невдахи стартових тижнів єврокубків. Перебуваючи в топ-20 асоціацій, ці країни примудрилися втратити по одному учаснику («Хайдук» вилетів від мальтійської «Гзіри», а «Раднічкі» – від естонської «Флори»). Ще одна країна з топ-20, що зазнала втрати – Шотландія. Її «Кілмарнок» програв «Коннас Кей» – представнику Уельсу, невдалий старт якого в єврокубках ми відзначали за підсумками минулого матеріалу про Таблицю коефіцієнтів.

Румунія і Угорщина, перебуваючи в четвертому десятку команд Таблиці коефіцієнтів, після першого раунду кваліфікації зберігають максимум учасників. При цьому, обидві країни продовжують боротьбу і в Лізі чемпіонів. Треба відзначити й максимум Болгарії, хоча тепер ця країна представлена лише у Лізі Європи.

Таблиця коефіцієнтів. Румунія і Угорщина тримають максимум, три асоціації з топ-20 втратили представників - изображение 2

Сезонний рейтинг, якщо не брати до уваги показників асоціацій топ-5, очолює Шотландія. Слідом йдуть Угорщина та Ліхтенштейн. Високо перебувають також Норвегія, Грузія, Швеція, Казахстан.

Україна поки що не провела в єврокубках жодного матчу, тож оцінювати якісь рухи не доводиться. Але вже наступного тижня в боротьбу вступить «Зоря». А також – представники наших конкурентів: турки, австрійці, бельгійці. З другого кваліфікаційного раунду стартують, власне, і представники топ-5 (у Лізі Європи). Боротьба лише розпочинається.