Наставник «Колоса»: «Заміни допомогли змінити гру з «Динамо», але в чемпіонаті ніхто не дасть випустити вісім нових гравців»

Динамо Київ 22 Липня, 11:59 1233
Наставник «Колоса»: «Заміни допомогли змінити гру з «Динамо», але в чемпіонаті ніхто не дасть випустити вісім нових гравців» | 19-27
Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин прокоментував переможний спаринг проти київського «Динамо» (1:3).
«Зіграли два різних тайми. У першій половині ми важко виходили з оборони, грали в короткий і середній пас, потрапляли під пресинг, було мало відкривання попереду.

У другому таймі змінили футболістів. Вийшли ті хлопці, які люблять і вміють відкриватися вперед, з'явилися зони, хоча ми продовжували грати в пас. Гра трохи змінилася.

Що говорити? У матчі чемпіонату ніхто нам не дасть зробити таку кількість замін. Ми випустили вісім нових гравців, і на це допомогло. В офіційних турнірах цього зробити не можна, так що є, над чим працювати.

Дивлюся з упевненістю на свою команду, але все-таки чемпіонат є чемпіонат. Психологія грає вирішальну роль, оскільки ціна помилки дуже велика. Тому більше переживаю за психологію. У тому, що ми будемо фізично і тактично готові до ігор, я не сумніваюся. Повторюся, головне - психологія. Щоб уперших турах хлопці не злякалися», - розповів Костишин в ефірі клубного каналу «Колоса» на Youtube.