Артем Франков розповів, хто із гравців «Динамо» має стати ключовим в матчі проти «Брюгге»

Динамо Київ 25 Липня, 14:48 2079
Артем Франков розповів, хто із гравців «Динамо» має стати ключовим в матчі проти «Брюгге» | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua очікуванням від протистояння «біло-синіх» та «гірників» у матчі за Суперкубок України ігор із «Брюгге».
— Зважаючи на те, що «Шахтар» значно пізніше стартує в Лізі чемпіонів, «Динамо» повинно бути краще готовим до суперкубкового матчу. Правда, ми цього взагалі не побачили по товариській грі із «Колосом». Вже після 60-ї хвилини команда зупинилась та й до цього особливого конструктиву не спостерігалось.

Суперкубок - переоцінений трофей. Не заперечував би, якби кияни зіграли в цьому матчі молодіжним складом. Надіюсь, що на полі буде небагато спірних моментів і ми не будемо часто відволікатися на арбітра. Бажаю Віталію Романову ідеально відсудити це протистояння.

Найважливіші протистояння для «біло-синіх» будуть в серпні. Саме цей місяць може вирішити долю сезону для «Динамо». Вже в наступному місяці кияни можуть потрапити в ситуацію, коли в сезоні все програно, крім Кубку України. Тому мене Суперкубок цікавить лише як один із підготовчих етапів до важливих поєдинків. В тому числі, і до «Брюгге», після якого будуть ще важчі суперники. Вважаю, що проти бельгійського клубу киянам буде дуже потрібний Каддірі, бо киянам потрібно буде «вимкнути» Ванакена, який є одним із найкращих гравців чемпіонату Бельгії. Саме тут нам і потрібен такий «Термінатор», як Кадірі, в своєму найкращому стані. Якщо він зможе допомогти, то шанси на перемогу у «Динамо» різко виростуть.