Футбол України 1 Серпня, 20:58 1190
«Зоря» у більшості мінімально обіграла «Будучность» та вийшла у 3-й кваліфікаційний раунд Ліги Європи | 19-27
Перемогу луганській команді приніс гол Артема Громова.

Рахунок був відкритий на 32-й хвилині - Артем Громов результативно пробив, скориставшись пасом від Максима Луньова.

А через хвилину арбітр залишив «Будучность» у меншості, вилучивши Ніколу Джуріча та Драшко Божовіча.

Проте у більшості футболісти «Зорі» більше голів не забивали, майже не створивши гостори біля воріт Драгоєвіча.

Орендовані динамівці Тимчик і Лєднєв вийшли у стартовому складі луганчан (Тимчик був замінений у другому таймі), а Михайличенко залишився на лаві запасних.

Тепер український клуб чекає на суперника в наступному раунді кваліфікації Ліги Європи. Ним стане переможець пари «Осієк» (Хорватія) – ЦСКА (Софія, Болгарія).

«Зоря» (Україна) - «Будучность» (Чорногорія) 1:0 (перший матч - 3:1)

Гол: Громов, 32

«Зоря»: Махарадзе, Вернидуб, Абу-Ханна, Тимчик (Каменюка, 64), Громов (Кабаєв, 61), Кочергін (Чайковський, 68), Іванісеня, Чеберко, Луньов, Леднєв, Хомченовський

«Будучность»: Драгоєвіч, Мірковіч, Міліч, Джуріч, Больєвіч, Міїч, Грбіч (Раїчковіч, 53), Божовіч, Терзіч, Стоїльковіч (Зарубіца, 75), Перовіч (Рогановіч, 37)

Попередження: Джуріч, 24; Мірковіч, 26; Грбіч, 34

Вилучення: Джуріч, 33 (друге попередження); Божовіч, 34