Передматчева прес-конференція голкіпера «Брюгге» Міньйоле

Динамо Київ 12 Серпня, 18:38 1175
Передматчева прес-конференція голкіпера «Брюгге» Міньйоле
Воротар бельгійського «Брюгге» Сімон Міньйоле поділився очікуваннями від матчу-відповіді з київським «Динамо» у рамках 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

- Сімоне, ви потрапили в «Брюгге» прямо перед матчами з «Динамо» та перший із них відіграли вдало. Чого очікуєте від другої гри?

- Перший матч нам вдалося мінімально виграти. Можливо, цієї переваги вистачить для проходу в наступний раунд відбору. Завтрашній матч буде важким, ми гратимемо з сильним суперником, але сподіваємося все-таки пройти до наступного етапу.

- Ви відіграли вже три матчі за «Брюгге» - один у кваліфікації Ліги чемпіонів і ще два в чемпіонаті Бельгії. Як почуваєтеся фізично?

- Поки що відчуваю себе не ідеально, але сподіваюся в процесі ігор набрати форму – як фізичну, так і ментальну.

- Наскільки важливою для вас і команди є завтрашня гра?

- Завтрашня гра буде досить важливою для нас. Я дуже радий перейти до «Брюгге», бо ми граємо в Лізі чемпіонів. Почуваюся частиною команди, яка, сподіваюся, здатна досягти великих цілей.

- Як почуваєтеся в «Брюгге»?

- Мені вже доводилося виступати в Лізі чемпіонів за «Ліверпуль», ми грали в Києві у фіналі турніру в 2018 році. Зараз я щасливий бути в «Брюгге», це хороша команда. Незважаючи на те, що ми гратимемо з сильним суперником, ми набираємо форму з кожним матчем, і завтра я сподіваюся на позитивний результат.

- Який результат завтрашнього матчу буде для вас позитивним?

- Найкращим результатом був би такий, який дозволив би вийти до наступного раунду. Тренер поставив нам завдання забити хоча б один гол. Потрібно надійно зіграти в захисті та виконати тренерську установку.

- Завтра «Динамо» доведеться багато атакувати, щоб відігратися. Чи готові ви до великого обсягу роботи? І кого зі складу «Динамо» могли б виділити?

- Звичайно, я готовий до цього. Я виділив би Франа Соля, багато знаю про нього. Але неприємностей можна очікувати від багатьох гравців «Динамо», оскільки кияни славляться саме своєю командною грою.