Скільки «Динамо» втратило при Хацкевичі за три поспіль не потрапляння в ЛЧ

Динамо Київ 14 Серпня, 11:24 6550
Скільки «Динамо» втратило при Хацкевичі за три поспіль не потрапляння в ЛЧ
​«Біло-сині» третій сезон поспіль під керівництвом Олександра Хацкевича не можуть здолати кваліфікацію Ліги чемпіонів і вийти в груповий етап.

Наразі, наш клуб недоотримає, як і в минулі два сезони, 15,25 млн за потрапляння в груповий етап. І це не рахуючи фіксованих виплат за перемоги (2.7 млн) або нічиї (0.9 млн), якби звичайно такі були...

Так само, пролітаємо повз виплати на основі рейтингу.

Новий рейтинг, введений в минулому сезоні, розрахований на основі виступів за десять років. Крім балів, набраних за цей період, нараховуються бонусні бали за перемоги в Лізі чемпіонів, УЄФА/Кубку європейських чемпіонів, Лізі Європи УЄФА/Кубку УЄФА, Кубку кубків та Суперкубку УЄФА.

І частка «Динамо», приблизно, була б 13.2 млн.

Разом «Динамо» при Хацкевичі недоотримало в цьому сезоні 28.45 млн. хоча завдання ставилися зрозумілі...

І це ми ще не рахуємо «Маркетинговий пул» (292 млн)

Ця сума була б розподілена згідно з відносною вагою кожного телеринку, представленого учасниками Ліги чемпіонів (починаючи з групового етапу), а потім розбита між клубами, що представляють дану асоціацію.

Але замість цього «Динамо» отримало - 2,92 млн за потрапляння в груповий етап Ліги Європи і приблизну виплату за рейтинг - 2.92. Разом: 5.84 млн

Хороша різниця, правда?

Гаразд, розмріялися про групу, але ми навіть не дійшли до плей-офф, щоб звідти вилетіти, як в минулому році від «Аякса», а це було б ще 5 млн за виліт з цієї стадії.

Далі короткий екскурс по двох інших сезонах.

У 2017 році відразу після призначення Хацкевича «Динамо» Київ програло в 3-му раунді кваліфікації «Янг Бойз». Це був перший виліт з ЛЧ і перший дзвіночок Суркісу.

Наш клуб в тому сезоні заробив в ЛЄ - 6.43 млн. (тоді ще не давали бонус за рейтинг), а могли заробити в ЛЧ, як мінімум, 13 млн.

У 2018 році ми вже в плей-офф поступилися «Аяксу». І заробили в ЛЄ - 15,31 млн (прохід до 1/8), а могли, як мінімум, 30.72 млн отримати чисто за потрапляння в групу ЛЧ.

І ось, третій рік Хацкевич біля керма «Динамо» і «біло-синій» колектив не потрапляє в груповий етап Ліги чемпіонів.

Могли заробити 72.17* млн vs заробили 27.58* млн.

* - суми приблизні, тому що по сезону 17/18 немає інформації по розподілу телеправ.