Артем Франков розповів, хто може очолити «Динамо» після відставки Хацкевича

Динамо Київ 14 Серпня, 15:43 15051
Артем Франков розповів, хто може очолити «Динамо» після відставки Хацкевича
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився з 1927.kiev.ua думками про відставку Олександра Хацкевича.

— Один із варіантів, який здається очевидним - доручення команди одному із наставників молодіжних команд. В першу чергу, це може бути Юрій Мороз, але й Ігор Костюк теж може бути. Це звичайний хід, коли готовий тренер «не стоїть за дверима» - команда отримує виконуючого обов'язки головного тренера до кінця сезону і без пафосу та шуму підшукує головного тренера, якщо такий кандидат буде потрібним. Вже серпень і якщо варіант не домовлений заздалегідь, то іноземного тренера запрошувати не будуть.

— На скільки ймовірно, що «Динамо» запросить Юрія Вернидуба?

— Мені здається, що «Динамо» на це не піде. Не готовий його розглядати в якості головного тренера «Динамо».

— Що можна сказати про колектив, який залишив Олександр Хацкевич після трьох років?

— На мій погляд, «Динамо» при Хацкевичові - не навчена команда. В них хоча б були тактичні заняття? Гравцям пояснювали, хто й куди біжить і що робить при різних тактичних схемах? Команда не готова фізично, не витримує 90 хвилин. Помилки в кінці матчу пояснюються фізичною втомою. наприклад, другий і третій м'ячі в домашньому матчі із «Брюгге» ми пропустили через індивідуальні помилки, а не через те, що вибігли всі в атаку. У команди слабка фізика - а це ж завжди було «козиром» «Динамо». Відберіть у команди Лобановського фізику і залишиться сіра посередність, яку так само не сприйматимуть вболівальники.

Соль - кандидатура Хацкевича. З ним трапився нещасний видок, але він був передбачуваним. Кадірі теж підписували під Хацкевича. Для чого він був потрібен, якщо не отримує ігрової практики в першій команді? Це вже в жодні ворота не лізе.

Те, що відбувається із молодими гравцями теж не зрозуміло. Та й той же досвідчений Гармаш не потрапив у заявку на матч із «Брюгге». Олександр Хацкевич сказав, що це було його рішенням. Караваєв, очевидно, випав із складу через привезений пенальті в Бельгії. А з ним хоча б говорили? Сказали, що ми на тебе розраховуємо, але ти кидатимешся вперед і будеш рватися виправляти свою помилку, тому краще побудь в запасі. Думаю, таких розмов не було.