В Кубок України повертається посів. «Динамо» і «Шахтар» до фіналу не зіграють

Футбол України 14 Серпня, 19:44 1968
В Кубок України повертається посів. «Динамо» і «Шахтар» до фіналу не зіграють | 19-27
Починаючи з 3-го раунду Кубка України при жеребкуванні буде використовуватися посів команд.

Сьогодні в Будинку футболу відбулося жеребкування першого раунду Кубка України.

При цьому, як повідомив ведучий церемонії, прес-аташе УАФ Олександр Гливинський, починаючи з третього раунду турніру (коли в боротьбу вступлять команди УПЛ), жеребкування Кубку буде сіяним.

Таким чином, «Шахтар» і «Динамо», швидше за все (навряд чи клуби потраплять в когорти несіяних за результатами поточного чемпіонату), навряд чи зможуть зустрітися між собою до фіналу.

Цікаво, що в минулому сезоні за регламентом жеребкування на всіх стадіях була сліпою, що і дозволило «Динамо» і «Шахтарю» (який згодом і виграв Кубок), зустрітися між собою вже в чвертьфіналі турніру, зазначає ua-football.com.

Результати жеребкування першого попереднього етапу Кубку України сезону-2019/2020:

«Таврія-Сімферополь» (Херсон) — «Реал Фарма» (Одеса)

«Енергія» (Нова Каховка) — «Буковина» (Чернівці)