Алієв оцінив перспективи Михайличенка в «Динамо»

Динамо Київ 17 Серпня, 16:42 3450
Алієв оцінив перспективи Михайличенка в «Динамо»
Після призначення Олексія Михайличенка головним тренером «Динамо» Олександр Алієв прокоментував події в клубі і згадав роботу з цим наставником.

- Саша, зміна тренерського штабу в Динамо стала для тебе несподіваною?

— В першу чергу, для мене стало несподіваним звільнення Хацкевича. Повинен сказати, що ці два роки він сумлінно відпрацював і при ньому дебютувало багато молодих футболістів, які вже приносять користь Динамо.

- Свого часу, ти чимало працював з Олексієм Михайличенком, під керівництвом якого дебютував за київське Динамо. Розкажи про цей період своєї кар'єри.

- Так, дебютував я при Олександровичі. Він мені дав шанс і я йому вдячний за це. Хоча бували у нас, звичайно, різні часи! (сміятися.) Запам'яталося багато хороших моментів, так і не дуже... Це зараз я вже розумію, що останнє — більше з моєї вини. Ми працювали в молодіжній і першій збірній, через багато що пройшли. Його команди завжди грали в красивий футбол. Так що, бажаю йому тільки удачі в Динамо.

- Можеш сказати, чому конкретно тебе навчив саме він?

- Розумієш, в першу команду Динамо я потрапив вже сформованим футболістом. Навчався футболу я у свого батька, у Павла Яковенка... А в той час, коли Михайличенко дав мені шанс зіграти за Динамо, я вже повинен був демонструвати свої навички.

— Старші колеги по цеху тобі напевно розповідали про методику Лобановського. Як думаєш, чим тренувальний процес Михайличенка відрізнявся від процесу Валерія Васильовича?

— Так, на жаль, з Великим тренером мені не вдалося попрацювати. Але з того, що я знаю – нічим кардинально він не відрізнявся. Тоді було багато роботи на витривалість, як буде зараз – подивимося.

— Тобто, Олексія Олександровича по праву називають учнем Лобановського?

— Я думаю, так. Мені здається, що Валерій Васильович багато чого дав Михайличенко як тренеру. Адже не дарма після його смерті керувати командою дали йому.

— Що, в першу чергу, повинен виправити Михайличенко в Динамо?

— Йому належить дуже нелегка робота. Всі знають, що 3 роки без Ліги чемпіонів – катастрофа для такого клубу. Думаю, його основне завдання повернути Кубок до Києва разом із золотими медалями. Але я хочу поставити наголос на тому, що міняти ситуацію, в першу чергу, доведеться команді, а не лише одному тренерському штабу.

Я як і раніше вважаю, що у Динамо не дуже сильний склад. Ще раз хочу побажати Олексію Олександровичу удачі, він хороший тренер.