Ігор Суркіс: «Потрібна якість футболу. Тому тренерський штаб Хацкевича сьогодні відпочиває і ловить рибу, а інші люди працюють»

Динамо Київ 19 Серпня, 09:19 1645
Ігор Суркіс: «Потрібна якість футболу. Тому тренерський штаб Хацкевича сьогодні відпочиває і ловить рибу, а інші люди працюють»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів, як приймав рішення відправити у відставку Олександра Хацкевича з поста головного тренера киян.
«У нас із Хацкевичем відбулася телефонна розмова. Запропонував йому зустрітися, коли вляжуться емоції. Не спав всю ніч. Ми поговорили. Сказав йому: «Олександре Миколайовичу, відпочивайте, подумайте над помилками та позитивними моментами. Ви молодий, вам ще працювати тренером, якщо не в цій, то в іншій команді».

Результат залишається, гра забувається. В останніх матчах у нас не було ні гри, ні результату. Чому - мені складно сказати. Новий тренерський штаб протестує футболістів, подивиться програму, як вони готувалися до сезону.

Мене цікавить питання, чому ми провалили початок сезону. Потрібна якість футболу. Щоб, потрапляючи на «Брюгге», ми йшли на стадіон не з валідолом, а з упевненістю в перемозі. За рахунку 2:1 у мене такої впевненості не було. Якщо була обрана неправильна стратегія і тактика, то це питання не до мене, а до тренерського штабу. Тому тренерський штаб сьогодні відпочиває і ловить рибу, а інші люди працюють», - сказав Ігор Михайлович в ефірі «Профутболу».