Міккель Дуелунд: «Мені потрібна операція»

Динамо Київ 20 Серпня, 11:51 2295
Міккель Дуелунд: «Мені потрібна операція»
Півзахисник «біло-синіх» Міккель Дуелунд розповів про свою травму, про те, як почувається в Україні і про комунікацію з новим головним тренером київської команди Олексієм Михайличенком.

- Міккель, як ти? Як почуваєшся?

- Моя нога зараз не в ідеальному стані. Мені потрібна операція. Без футболу буду ще 5-6 тижнів. Правду кажучи, дуже втомився від цього. Я дуже засмучений, тому що навіть не тренуюся з командою. Прикро, що не можу допомагати «Динамо». Уже хочу показати свої здібності новому тренерському штабу.

- Чи знайшов ти спільну мову з новим головним тренером Олексієм Олександровичем Михайличенком?

- Думаю, ми повинні говорити російською. Щодня покращую свої мовні навички. Зараз я розумію практично все. Але потрібно ще трохи часу, щоб заговорити російською. Хочу зазначити, що українська відрізняється від російської, і коли люди говорять швидко, відчуваю, ніби я нічого не знаю. Більшість гравців у команді спілкується російською. Для українських футболістів важко дається вивчення англійської мови.

- Яке перше враження справив Олексій Олександрович?

- Думаю, він великий професіонал. Повторюся, мене дуже засмучує моя травма і те, що не можу себе показати на полі.

- Який настрій у команді після поразок і зміни головного тренера?

- Ми починаємо все з початку. Можу сказати, що багатьом футболістам «Динамо» подобався Олександр Хацкевич. Але іноді потрібно щось змінити, щоб досягти результатів. Ми повинні виграти чемпіонат, добре виступити в Лізі Європи. Буде потрібен час на те, щоб на 100% розуміти вимоги і футбольну філософію нового тренера. Настрій у команді хороший і ми готові далі боротися за перемоги.

- Ти вже тривалий час не граєш. Як підтримуєш ментальне здоров'я?

- Це нелегко. Психологічно важко стільки не грати. Уже чекаю закінчення цього періоду. Мені подобається Київ. Навіть коли їду в Данію, відчуваю, що мій дім - це Київ. Почуваюся частиною українського суспільства.

- Ти був із Карлосом де Пеною в Чорнобилі. Які емоції залишилися?

- Це був неймовірний досвід. Там відбулися жахливі події в минулому. Я давно знаю про Чорнобиль і хотілося побувати там. Хочу відзначити, що в Чорнобилі дуже моторошно. Ми відчули атмосферу катастрофи і побачили лякаючі речі.

- Яке наступне місце хотів би відвідати в Україні?

- Поки що хочу зупинитися на Києві (сміється). Чорнобиля нам вистачило. Але загалом мені подобається дізнаватися більше про Україну. Тому, у планах на майбутнє - відвідати інші українські міста.