Світовий футбол 23 Серпня, 11:20 1090
Відеоогляд матчу Ліги Європи «Гент» – «Рієка» – 2:1. Асист Яремчука та ще 2 українця у складі | 19-27
Гент з трьома українцями у складі переміг Рієку в першому матчі кваліфікації Ліги Європи (2:1). Дивіться відео голів та огляд матчу.

Бельгійський Гент вдома з допомогою українців здобув вольову перемогу над Рієкою. Хорвати забили в кінці першої половини гри, а в другій вже повели господарі.

Спочатку Роман Яремчук класно прострілив вздовж воріт і Лорану Депуатру залишилося лише підставити ногу, а ще за 15 хвилин екс-форвард Хаддерсфілда оформив дубль.

Отже, 2:1, і доля путівки в груповий етап вирішиться у Хорватії. До слова, Яремчук провів на полі 83 хвилини, Ігор Пластун – увесь матч, а Роман Безус вийшов на заміну на 63-й.