Михайличенко провалив дебют. «Динамо» не впоралося з «Олімпіком»

Динамо Київ 24 Серпня, 21:30 2014
Михайличенко провалив дебют. «Динамо» не впоралося з «Олімпіком» | 19-27
«Динамо» не дотиснуло «Олімпік» (1:1) у дебютній грі під керівництвом нового тренера Михайличенка.

Воротар Олімпіка вже на 3-й хвилині ледь не пропустив шалений автогол. Слава Богу для донеччан, що Гришко відпасував назад досить слабко і м'яч просто не встиг докотитися до лінії воріт після того, як Бетім пропустив його під своєю ногою. Перший удар динамівці завдали лише на 13-й. Жерсон замкнув подачу Кендзьори, але вдарив не дуже прицільно. Що цікаво, Олімпік навіть краще тримав м'яч у перші хвилин 15. Вербіч сам заробив штрафний, сам пробив над поперечиною. Кендзьорі викотили під удар. Знову тільки здалеку, знову вище.

Динамівці дуже сумно виглядали в першому після звільнення Хацкевича таймі. Лише 5 ударів, жодного у площину воріт, і практично все з-за меж штрафного. Індивідуальних зусиль Вербіча та Циганкова мало. Короткі комбінації не проходять, з дальніми передачами теж біда. Добре хоч, що нічого не дозволили створити Олімпіку біля своїх воріт. Однак і цей плюс зник на 52-й. Миколенко невдало вибив м'яч, гості підхопили і стрімко розкатали гольову атаку справа наліво. Тейшейра зробив усе вчасно, а Політило прошив Бойка ударо у дальній кут. Йшла 60-а хвилина, а в рахунок за влучними ударами був 0:1 на користь Олімпіка.

Шокуючі цифри дещо змінили Бурда та Циганков. Знову 2 дальні удари, але цього разу значно ефективніше. Спочатку Микита пробив з-за меж штрафного, однак навіть рикошет від захисника не змусив капітуювати воротаря донеччан. А згодом Циганков у своєму стилі пробив метрів з 25, обігравшись з Шепелєвим. Це було красиво, хоч і дещо відчайдушно – 1:1.

На 69-й доволі дивну червону картку показав Романов капітану Олімпіка. Гришко зіграв з високо піднятою ногою, але мяч зачепив. Суддя був настільки вражений криком Вербіча, що вилучив центрбека гостей. Можна було й жовтою обійтися.

Вербіча грубо скосив ззаду Салу. Словенець, лежачи на газоні, примудрився заробити пряму червону. За що, абсолютно незрозуміло. Беньямін спересердя вдарив рукою поруч з суперником, але суддя побачив у цьому неспортивну поведінку? Багато емоцій і мало гри в заключні хвилин 10. Динамо не награло на перемогу і подарувало перше очко Олімпіку.