​Йожеф Сабо: «Краще програти, ніж грати в такий футбол»
Динамо Київ 1920 25 Серпня, 20:55

Колишній тренер «біло-синіх», футбольний експерт Йожеф Йожифович Сабо поділився із 1927.kiev.ua думками про дебютний матч Олексія Михайличенка після повернення на пост головного тренера «Динамо».

— Всі очікували чогось нового, а вийшло все по-старому. Пішки у футбол сьогодні не грають, потрібні швидкості, забігання, флангові передачі. Цього не було. Потрібно з перших хвилин показувати супернику, хто господар на футбольному полі. В мене Шевченко із Ребровим спокою захисникам суперника не давали, а тут - втратили м'яч і відійшли на свою половину поля. Це не нормально. При втраті потрібно активно відбирати м'яч. Де агресія? Можна помилятися, але ж не віддавати постійно м'яч назад!

Дивлюся на деяких гравців - зупинка м'яча і відскок на 5-6 метрів. Що це за гравець, який не може технічно м'яч зупинити? На таку гру важко дивитися. Заміни теж нічого не змінили. Всі вигравали в «Олімпіка», а ми не можемо, хоча прекрасно зрозуміло, як гратиме «Олімпік».

Так, за тиждень нічого не зміниш, але зміни потрібні. Краще програти, ніж грати в такий футбол. Сьогодні футбол інший - хороший захист і хороший напад зі змінами позицій, все на швидкості, забігання, гострі флангові передачі. Нічого з цього ми не побачили.

Я говорив раніше, що з такою грою немає чого йти в Лігу чемпіонів. Як бачимо, в Лізі Європи «Динамо» теж нічого робити.

Суддівство? Ми бачимо, що судді в нас низької кваліфікації і їхнє хибне рішення може впливати на результат матчу. Нам потрібен VAR і терміново.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100