Олександр Петраков: «Ми попрацювали лише п'ять днів, але хлопці — молодці!»

Збірна України 27 Серпня, 09:55 1004
Олександр Петраков: «Ми попрацювали лише п'ять днів, але хлопці — молодці!»
Головний тренер юнацької збірної України U-17 Олександр Петраков поділився враженнями від стартового поєдинку підопічних на Турнірі Віктора Баннікова.

У першому турі Турніру Віктора Баннікова збірна України U-17 перемогла команду Латвії з рахунком 2:1. Після матчу наставник синьо-жовтих дав коротке інтерв'ю.

— Латвійці виявилися непростою командою, що боролася до кінця. Яку б оцінку ви дали діям своїх гравців?

— Гра мені сподобалася. Звичайно, було багато помилок, адже в команді 12 дебютантів. Ми попрацювали лише п'ять днів, але, відверто кажучи, хлопці молодці! Багато чого виконали з того, що ми від них вимагаємо. Мені вони сьогодні сподобалися. А збірна Латвії дійсно грала добре. Немає зараз простих суперників у Європі, навіть серед карликів. Футбол — національний вид спорту, і всі звертають увагу на юнаків. Зараз із латвійцями працюють закордонні тренери, от і U-19 приїхав тренувати чех. Із першою командою працює словенець. Тож Латвія мені теж сподобалася — сильна команда.

— Згідно з форматом турніру, можна робити багато замін. У нашої команди у другому таймі на поле вийшли відразу сім свіжих футболістів. На ваш погляд, як вони ввійшли у гру?

— Добре ввійшли. Усе зрозуміли, ніхто не провалився. Молодці хлопці! Грали з великим бажанням, із вогником. Помилки, звичайно, були й будуть у такому віці, та головне, що в них є бажання й розуміння, що вони грають за збірну України. Самовіддача була на найвищому рівні. Тактично дещо не виконали, але це все ми завтра розберемо й підкажемо їм.

Нагадаємо, що наступний поєдинок на Турнірі Віктора Баннікова збірна України проведе сьогодні на стадіоні «Ювілейний» у Бучі проти збірної Азербайджану (початок — о 17.00).