Футбол України 27 Серпня, 12:01 605
«Динамо» перервало свою безнічийну серію в матчах з «Олімпіком», а також повторило клубний антирекорд | 19-27
Аналізуємо найцікавіші події 5-го туру УПЛ у статистичному розрізі:
  • Закінчилася безнічийна серія «Динамо» в матчах з «Олімпіком», яка з 8 березня 2015 року тривала в УПЛ 11 ігор: 10 перемога «Динамо» та одна — «Олімпіка».
  • Гравці «Динамо» забивають голи в Чемпіонатах 11 ігор поспіль — 17 м’ячів.
  • «Динамо» повторює клубний антирекорд, пропускаючи на своєму полі голи впродовж 6-ти матчів УПЛ.
  • «Олімпік» пропускає голи в Чемпіонатах 12 матчів поспіль (21 м’яч), повторивши клубний антирекорд.
  • Олімпійці забивають 1-й в Чемпіонатах гостьовий гол у ворота «Динамо», перервавши свою безголеву виїзну динамівську серію, яка тривала 592 хвилини.
  • «Динамо» провело при Олексію Михайличенко 70-й матч в УПЛ: +51=11-8 м’ячі 151-47.
  • 40-й раз в УПЛ арбітр Віталій Романов вилучає з поля гравця (Дмитра Гришка з Олімпіка).