Футбол України 2 Вересня, 09:00 549
Зозуля не врятував «Альбасете» від поразки, «Алькоркон» з Мякушком розбив «Луго» Лебеденка | 19-27
Відбулись матчі третього туру Сегунди за участі українських легіонерів.

Спортінг Хіхон – Альбасете – 2:0

Голи: Діас, 56, Гарсія, 75

Луго – Алькоркон – 2:4

Голи: Еррера, 45, 58 – Боатенг, 10, Ромера, 32, Стоїчков, 49 (пен.), Сандаса, 85

Альбасете не зміг на виїзді щось протиставити Спортінг Хіхону. Господарі двома голами забезпечили собі перемогу в поєдинку. Український форвард гостей Роман Зозуля провів на полі весь поєдинок, але «відзначився» лише жовтою карткою. Після трьох турів Альбасете перебуває на 17-й сходинці, маючи в активі 3 очки, Спортінг Хіхон – 8-й (5 очок).

Луго та Алькоркон потішили вболівальників зливою голів, в якій більш влучними були саме гості. У стартовому складі Луго на поле вийшов екс-карпатівець Орест Лебеденко та був замінений на 85-й хвилині. Ще один колишній гравець львівського клубу Сергій Мякушко захищав кольори Алькоркона і також був замінений на 62-й хвилині зустрічі. Перемога підняла гостей на 5-те місце турнірної таблиці (6 очок), Луго опустився на 20-ту сходинку (2 очки).