Роман Яремчук: «У Литві нас влаштує тільки максимальний результат»

Футбол України 5 Вересня, 17:41 721
Роман Яремчук: «У Литві нас влаштує тільки максимальний результат»
Налаштування збірної України на найближчий поєдинок кваліфікації Євро-2020, із Литвою, буде таким самим, як і на матч із Португалією, запевнив Роман Яремчук.

— Романе, у пресі писали, що в тебе проблеми зі здоров'ям…

— У пресі багато чого пишуть. У мене все гаразд. Так, було невелике ушкодження, але зараз з'явився час підлікувати ногу. Процедури я пройшов, тому з хорошим настроєм готуюся до матчів за збірну України.

— За синьо-жовтих ти забивав в останніх двох поєдинках. Готовий продовжити?

— Це моя робота. Якщо наставник довірить мені місце на полі, то постараюся зробити все від мене залежне, щоб допомогти команді перемогти.

— Що знаєш про литовську збірну?

— Литовці мають хороших гравців. Знаю, що вони експериментують із тактикою. Грали в п'ять захисників, потім — в чотири. Окрім того, на нас чекає матч на синтетиці, тому легкої прогулянки у Вільнюсі точно не буде.

— Коли востаннє грав на штучному газоні?

— У чемпіонаті Бельгії три місяці тому.

— Про нічию у Вільнюсі, мабуть, не може бути й мови?

— Нічия в Литві нас не влаштує — тільки перемога. Збірна України ставить перед собою завдання вигравати в кожному матчі, навіть якщо це поєдинок із Сербією чи Португалією. Тому таке саме налаштування буде й на Литву.

— Як у «Генті» відреагували, коли дізналися, що в Лізі Європи вам доведеться грати проти «Олександрії»?

— Деякі посміялися, сказали, що не знають такої команди. Але я їх запевнив, що з «Олександрією» легких ігор не буде, на нас чекають складні матчі. Думаю, що олександрійці постараються проявити себе й показати хороший футбол. Я поважаю цю команду, тому що грав у ній. Але на футбольному полі друзів немає, тому кожен колектив гратиме на перемогу, і «Гент» теж захоче у двох поєдинках з українцями взяти шість очок.

— Чи не хочеш ти грати в Італії, як Маліновський?

— Звичайно, це високий рівень. Але в мене контракт із «Гентом», тому про це зараз важко говорити. Можливо, настане час, і в мене вийде перейти до італійського клубу, але для цього потрібно багато працювати.