Ярмоленко — про гру «Динамо»: «Не маю права висловлювати свою позицію. Це буде некрасиво по відношенню до хлопців»

Динамо Київ 5 Вересня, 18:50 1586
Ярмоленко — про гру «Динамо»: «Не маю права висловлювати свою позицію. Це буде некрасиво по відношенню до хлопців»
Хавбек «Вест Хема» і збірної України в інтерв'ю Sport.ua підтримав Євгена Коноплянку і не став давати поради Віктору Циганкову.

— Перед початком сезону ви говорили, що «Динамо» стане чемпіоном і навіть запропонували суперечка Даріо Срні на вечерю в ресторані. Він ще не просив вибрати ресторан?

— Поки ні. Але я готовий. Якщо «Динамо» не виграє чемпіонат — нехай обирає будь-який ресторан.

— Чого, на ваш погляд, зараз не вистачає «Динамо»?

— Вважаю, я не маю права висловлювати свою позицію. Це буде некрасиво по відношенню до хлопців. Коли я був в команді теж було по-різному — і чемпіонат вигравали, і на четвертому місці закінчували. Я розумію, в якому стані зараз перебувають хлопці. У мене залишилася група в WhatsApp з уболівальниками «Динамо». Я завжди прошу їх підтримувати команду. Зараз це — найважливіше. Вважаю, повинно бути менше розмовою на камеру після матчів. Якщо у вболівальників є претензії — вони можуть приїхати на базу і поспілкуватися з гравцями.

— Вашого спадкоємця в «Динамо» — Віктора Циганкова кожного міжсезоння «сватають» у закордонні клуби. Яку пораду можете йому дати?

— Я не люблю давати кому-небудь поради. У кожної людини своє життя, свої погляди і своя думка. Я не знаю, як вони домовилися з президентом. Особисто мені скаржитися немає на що. Я все життя мріяв грати в «Динамо», і я задоволений, що залишив якийсь слід в цьому великому клубі.

— З Коноплянкою обговорювали його перехід в «Шахтар»?

— Ні. Просто привітав його з переходом в хорошу команду. Це його кар'єра і йому самому вирішувати, де виступати.

— Ви не вважаєте, що Коноплянка зробив крок назад?

— Не розумію, про яке кроці назад може йти мова. «Шахтар» - відмінна команда, виступає в Лізі чемпіонів, показує хороший футбол. Я не вважаю, що це крок назад.