13/09/2019 14:34 414

Роман Яремчук: «Спілкувався з футболістами «Динамо». Їм неприємно, що на них виливають так багато бруду»

Український нападник бельгійського «Гента» Роман Яремчук провів паралелі між футбольними України та Бельгії, а також розповів про спілкування з гравцями київського «Динамо».

«Я от дивлюсь за футболістами «Динамо»: наприклад, якби пару футболістів з «Динамо» грали у чемпіонаті Бельгії, то вони би вже мали на руках пару запрошень від топ-команд, сто відсотків…

Але певно на Україну не дивляться так, як на ринок. Брати молодих, перепродавати… Більше Європа, Бельгія. Вони беруть молодих, перепродають, роблять бізнес, а Україна якось відійшла в сторону.

Не такий сильно тактичний там футбол, якщо наприклад зі збірною порівнювати, але дуже фізичний, витривалий. Якщо ти там не готовий фізично, то тобі буде дуже важко. Відкритий футбол, є багато гольових моментів і легше себе показати.

Легше ніж в Україні, де команди закриваються, наприклад, як проти Динамо, і що ти покажеш? 10 чоловік у штрафній стоїть – без шансів.

Спілкувався з хлопцями з Динамо. Кажуть, що, звичайно, їм не приємно зараз, що на них виливають дуже багато бруду. Кому не ліньки, всі їх обговорюють. Вони не можуть виграти вже 5 матчів, в них психологічна яма. Вони через те дуже переживають», — цитує Яремчука FootballHub.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше