13/09/2019 21:58 749

Олексій Михайличенко розповів, як «Динамо» готується до матчу з «Десною»

Головний тренер київського «Динамо» Олексій Михайличенко оцінив стан збірників після їхнього повернення в розташування клубу, розповів про особливості підготовки до матчу з «Десною» і відзначив важливість психологічних аспектів у тренувальному процесі.

«Збірники завжди повертаються у різному стані, тому у нас підготовка була розбита на дві частини. Зараз найголовніше - відключитися від проблем збірних, тому що у кожної національної команди є свої проблеми, удачі та невдачі. Тому потрібно якомога швидше налаштуватися на хвилю «Динамо» та сконцентруватися на роботі.

Найближча гра з «Десною» дуже важлива і в психологічному плані, і для турнірної таблиці. Як не дивно, ми гратимемо з одним із лідерів, який цілеспрямовано готувався до цього матчу, проводив десятиденні збори в Туреччині.

Всі хлопці чудово бачать, що у нас були непрості ігри з «Олімпіком» і «Зорею». А «Десна» зараз знаходиться вгорі турнірної таблиці та досить добре стартувала. Якщо подивитися, то ця команда основні очки вона взяла на виїзді. Це говорить про те, що команда добре підготовлена, зіграна. І до неї треба дуже серйозно підійти», - сказав Михайличенко у коментарі офіційному Youtube-каналу «Динамо».


Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше