19/09/2019 11:14 262

Зінченко: «Давно мріяв зіграти проти «Шахтаря» тут, ще з тих пір, як пішов з команди»

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко поділився враженнями від перемоги над своєю колишньою командою в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів (3:0).

Credit 365 [CPS] UA
«Емоції від того, що зіграв в Україні, не можу передати словами. Давно мріяв зіграти проти Шахтаря тут, ще з тих пір, як пішов з команди. Завжди ставився з любов'ю і повагою до цього клубу. Ніколи не виникне поганої думки про Шахтар.

Було приємно грати проти футболістів, з якими виступаю у збірній України. Добре, що перемогли.

Нам зовсім не було легко. Кожен гравець Сіті розумів, наскільки Шахтар хороша команда. У першому таймі вони перехопили ініціативу, контролювали м'яч і гру.

Пеп Гвардіола в перерві сказав, щоб ми не думали, що робимо щось не так, що це просто Шахтар – дуже кваліфікована команда», – сказав Зінченко в ефірі телеканалу Футбол 2.

Поразка зафіксувала Шахтар на останній сходинці групи С. Окрім «містян» на груповому етапі ЛЧ донецькому клубу протистоятиме загребське Динамо та Аталанта.