Футбол України 19 Вересня, 13:33 973
Зозуля допоміг «Альбасете» перемогти «Уеску» – реабілітація за жахливий провал у попередньому турі | 19-27
Український нападник Роман Зозуля посприяв перемозі «Альбасете» у черговому матчі Сегунди.

Іспанія, Сегунда, 6-й тур

Уеска – Альбасете – 0:1

Гол: Сусаета, 4 (пен.)

Гості хотіли реабілітуватися після розгромної поразки від Тенеріфе у попередньому матчі (0:4).

Альбасете з перших хвилин продемонстрував всю серйозність своїх намірів – вже на 4 хвилині досвідчений Маркел Сусаєта покарав суперника за порушення у штрафному майданчику. Після здобуття переваги команда Зозулі очікувано відійшла в захист і намагалася утримати позитивний результат.

Уеска була кращою майже за всіма статистичними показниками, але забити бодай один гол не змогла – 0:1. Зозуля провів на полі усі 90 хвилин, однак стримана гра Альбасете в атаці не сприяла яскравим діям екс-форварда збірної України. Єдине, чим 29-річний нападник запам'ятався – жовта картка у першому таймі.

Завдяки перемозі «механічний сир» наздогнав Уеску у турнірній таблиці Сегунди – восьма сходинка з дев'ятьма очками.