Ярмоленко забив красивий гол в кінці першого тайму у ворота «Манчестер Юнайтед»

Динамо Київ 22 Вересня, 16:56 3395
Ярмоленко забив красивий гол в кінці першого тайму у ворота «Манчестер Юнайтед» | 19-27
«Вест Хем» приймає «Манчестер Юнайтед» у матчі 6-го туру АПЛ.

Андрій Ярмоленко вийшов на поле у стартовому складі команди Мануеля Пеллегріні та дуже активно розпочав поєдинок проти гранда британського футболу. Вже на 3-й хвилині український вінгер, отрмавши передачу від капітана Нобла, обіграв Матіча, навісив на дальню стійку, проте Лінделеф випередив Перейру, нейтралізувавши дебютну загрозу поблизу воріт МЮ. Незабаром вже сам Ярмоленко намагався замкнути подачу від Форналса – Магуайр перевів сферу на кутовий.

Перший удар по воротах МЮ – також на совісті Ярмоленка. На 19-й хвилині Андрій опинився перед карним гостей, без жодної опіки, але якось кволо пробив прямісінько у руки Де Хеа. «Червоні дияволи» відповіли одразу двома небезпечними моментами: спочатку Фредерікс нейтралізував потенційний вихід Решфорда на побачення з Фабіанскі, вчасно наздогнавши молодого форварда після класної передачі Мати з центру поля, а згодом вже Діоп не дозволив відзначитись Джеймсу, який був готовий закнути простріл Перейри вздовж воротарського.

Андрій Ярмоленко активізувався ближче до середини першого тайму, розхитавши фінтами Матіча, але його слабка передача була заблокована Магуайром, який надійно прикрив Нобла. Проте капітан Вест Хема таки знайшов нагоду для удару, влупивши метрів з 20-ти після розіграшу кутового – Де Хеа знову на місці. До справжньої небезпеки справа не доходили... поки Андрій Ярмоленко не підняв фанатів з власних місць блискучим голом.

Нобл покрутився з м'ячем перед карним гостей, знайшов по центру Андерсона, а той черпачком переадресував на Ярмоленка, яким першим дотиком прийняв, позбувшись опіки захисників, а другим – невідпорно виконав під дальню стійку приблизно з 12-ти метрів. Браво!