Прорвало: «Динамо» декласує «Ворсклу» на виїзді

Динамо Київ 22 Вересня, 18:59 1849
Прорвало: «Динамо» декласує «Ворсклу» на виїзді  | 19-27
Київське «Динамо» розгромно переграло ворсклян в матчі восьмого туру УПЛ (0:5).

Старт матчу видався вдалим для «Динамо». Вже на дев'ятій хвилині кияни вийшли вперед. Миколенко прибрав на замахові Пердуту і подав на Циганкова, який ударом в дотик розписався у воротах господарів. 0:1

Після забитого гола кияни послабили контроль і «Ворскла» мала незначну перевагу у володінні м'ячем. Все ж, кияни були гострішими - два моменти мав Віктор Циганков, але голкіпер не дав себе переграти, вчасно вийшовши із воріт.

На 35-ій хвилині кияни розіграли кутовий - після навісу відзначився Шабанов. 0:2

Через дві хвилини кияни вибігли в контратаку, Циганков віддав на Де Пену і той класним ударом зробив рахунок розгромним. 0:3

Бєсєдін міг забивати ще до перерви, але Ткаченко потягнув його удар головою. На 46-ій Артем, все ж, відзначився - він скористався позиційною помилкою Чеснакова і без проблем переграв голкіпера. 0:4

Після четверого гола кияни не збавляли обертів і Де Пена міг забивати п'ятий м'яч, але не переграв Ткаченка, вийшовши «на побачення».

На 50-ій хвилині Бурда отримав травму коліна і його було замінено на Кадара. Тим часом, кураж в атаці «біло-синіх» дещо зменшився і вони почали діяти спокійніше. Господарі поля нічого небезпечного не створили, а кияни на 71-ій хвилині могли забивати знову - Караваєв обігрався із Бєсєдіним і віддавав на Миколенка - пас вийшов надто сильним, а перед Віталієм були пусті ворота...

На 78-ій хвилині Соль замінив Гармаша. Денис вже мав жовту, яку кілька хвилин потому заробив за зрив атаки. Фран одразу вступив у гру і заробив кутовий - після його удару м'яч відрекошетив у Баєнка і вийшов за межі поля.

На 83-ій хвилині кияни забили п'ятий м'яч. Де Пена відгукнувся на пас Циганкова із глибини і ефектно переграв Ткаченка. 0:5

Після п'ятого гола кияни не дали нічого створити супернику, а самі не переставали чинити тиск на ворота ворсклян навіть у доданий час. Свисток арбітра зафіксував більше ніж впевнену перемоги киян як по рахунку, так і по грі.

8-ий тур. «Ворскла» - «Динамо»: 0:5

Голи: Циганков - 9, Шабанов - 35, Де Пена - 37, 83, Бєсєдін - 46.