Футбол України 23 Вересня, 14:54 1030
Пеллегріні назвав гол Ярмоленка ключовим моментом матчу проти «Манчестер Юнайтед» | 19-27
Головний тренер «Вест Хема» Мануель Пеллегріні прокоментував перемогу над «Манчестер Юнайтед» (2:0) у матчі 6 туру АПЛ.
«Протягом перших 45 хвилин ми грали занадто швидко, і обидві команди втратили багато м'ячів, тому перший гол був ключовим фактором у спробі перемогти.
У перерві я сказав хлопцям, що якщо вони захищатимуться так само, як у першому таймі, Манчестер Юнайтед не створить дуже багато моментів», – цитує Пеллегріні офіційний сайт Вест Хема.

Андрій Ярмоленко відкрив рахунок у матчі 6 туру АПЛ проти Манчестер Юнайтед, і Вест Хему вдалось перемогти з рахунком 2:0.