Юрій Мороз: «Цитаїшвілі у нас завжди активний»

Динамо Київ 24 Вересня, 20:40 1478
Юрій Мороз: «Цитаїшвілі у нас завжди активний»
​Старший тренер «Динамо» U21 Юрій Мороз прокоментував перемогу своєї команди у виїзному поєдинку з «Маріуполем».

- Хоч рахунок і мінімальний, але гра сподобалася. Хлопці керували ігровим процесом на полі, був контроль м’яча, флангові передачі, пресинг. Проглядалася саме та гра, яку ми й хочемо бачити.

- У попередній грі за вашу команду грали Самбрано та Сідклей, зараз же їх не було в заявці…

- Так, ігри за молодіжний склад дали привід тренерському штабу першої команди залишити їх у себе. Вони заслуговують на це. А як надалі складеться, залежить лише від них.

- Сьогодні у «Маріуполя» грали кілька досвідчених виконавців. Наскільки це корисний досвід для наших випускників Академії – тих же Блізніченка, Бражка, Кузика?

- Безперечно, корисний. Саме через такі матчі вони стають мужнішими, міцнішими, починають забувати дитячий футбол та дорослішати.

- Сьогодні вашим підопічним вдалося зіграти «на нуль» в обороні, а попереду тон атакам задавав Цитаїшвілі…

- Якщо я не помиляюся, сьогодні наша перша гра в сезоні, яку ми зіграли «на нуль». Радує, що футболісти діють надійніше, не видумують, а намагаються діяти простіше. Що стосується Цитаїшвілі, то він у нас завжди активний. Його дії на полі принесли нам сьогодні результат. Окрім Георгія, активно зіграла вся лінія атаки, дуже активно перелаштовуючись з атаки на оборону й навпаки.

- У Кравченка та Шапаренка сьогодні була особлива мотивація, враховуючи, що вони є вихованцями маріупольської школи футболу…

- Напевно, так. Так само, як у Полегенька було особливе налаштування на гру з нами. Хлопці стараються, молодці, і дай Боже, щоб і надалі все складалося у них якнайкраще.