Дотиснули. Вербич рятує «Динамо» в Маріуполі

Динамо Київ 25 Вересня, 18:52 2064
Дотиснули. Вербич рятує «Динамо» в Маріуполі | 19-27
«Гойдалки» в Маріуполі завершилися пізнім голом від «Динамо».

Відкладений матч із «Маріуполем» був важливим для киян в плані набору очок, адже з поточного 5-го місця в турнірній таблиці команда Михайличенка могла піднятися у першу трійку.

Із перших хвилин «Динамо» намагалося заволодіти м'ячем, проте це «біло-синім» не зовсім вдавалося. В дебюті матчу реакцію Худжамова перевірив Циганков, проте голкіпер «Маріуполя» був на місці.

Загрожували воротам господарів також Вербич і де Пена, однак більшу частину часу команди проводили у боротьбі в центрі поля, а приазовці прагнули підловити суперників на контратаці.

На 20-й хвилині стався, мабуть, центральний і найбільш спірний епізод першого тайму - Чоботенко зіграв рукою у власному штрафному, проте арбітр залишив цей момент без уваги.

Далі команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку один на один із Бойком виходив Топалов, але досвідчений голкіпер «Динамо» випередив свого візаві. А згодом чудовий момент мав Родрігес, який у схожій ситуації пробив у Худжамова.

Наприкінці тайму двічі турбував Рустама Вербич - одного разу словенцю не вдалося перекинути воротаря, а другий удар в падінні головою вийшов неточним.

За підсумками першої частини матчу динамівці нанесли 10 ударів, 7 із яких - у площину воріт «Маріуполя». Тож Худжамов попрацював на славу.

На другий тайм команди вийшли, наче й не було перерви - гра абсолютно не змінилася. Одразу ж голкіпер «Маріуполя» врятував свої ворота після швидкої атаки «Динамо» та прострілу/удару Циганкова. Приазовці на це відповіли двома атаками, але в обох випадках надійно зіграв Бойко.

При цьому боротьба на полі ставала все більш запеклою та непоступливою, а ініціативу перехопив «Маріуполь», відправивши киян у захист. В середині тайму Олексій Михайличенко провів заміни, випустивши на поле Бєсєдіна та Шепелєва, і свіжі футболісти пожвавили гру «Динамо» в атаці.

Динамівці притиснули «Маріуполь» до його воріт, створивши супермомент на 67-й хвилині, проте тоді простріл з правого флангу не зумів замкнути жоден із футболістів «Динамо». А через хвилину Яворський виніс м'яч із лінії воріт після удару Циганкова.

Повністю ігрову ініціативу «біло-сині» перехопили лише в останній десятихвилинці поєдинку, але забити гол заважав чи то технічний брак, чи просто невезіння, чи Рустам Худжамов. Намагався пробити воротаря Бєсєдін, здалеку прицілювався Кадар, а на 86-й хвилині динамівці взагалі епічно втратили шанс відкрити рахунок. Спершу Циганков пробив у поперечину, а потім удар Кенджори в дев'ятку парирував все той же Худжамов. Динамівська воротарська школа, як не крути!

І лише в компенсований час старання «Динамо» увінчалися успіхом. Караваєв подав із лівого флангу в центр штрафного мйданчика, звідки забутий Вербич пробив головою в кут воріт «Маріуполя» - 0:1!

Здобувши надважкі три бали, «Динамо» виходить на третє місце, зрівнявшись за очками з «Десною».