Йожеф Сабо: «Середня лінія – мізки команди. Поки що в динамівців цих мізків немає»

Динамо Київ 26 Вересня, 14:57 1315
Йожеф Сабо: «Середня лінія – мізки команди. Поки що в динамівців цих мізків немає»
Колишній тренер «біло-синіх» Йожеф Сабо поділився із 1927.kiev.ua думками про перемогу киян над «Маріуполем».

— Гра вийшла рівною, але було помітно, що кияни мали перевагу в ігрових ситуаціях. Те, що вони виграли - це нормально. На сьогоднішній день, вони сильніші. Розв'язка матчу вийшла логічною. Так і повинно було бути. Кияни хотіли пресингувати, але не виходило це робити в зоні захисту суперника. Виграв сильніший. Вітаю «Динамо» із перемогою.

— «Біло-сині» справилися із завданням на матч?

— Все одно у захисті в «Динамо» є проблеми і їх потрібно якось підправляти. Але на цьому рівні захист зіграв нормально. Якщо говорити про середню лінію, то для мене вона є мізками команди. Поки що в динамівців немає цих мізків. Я був півзахисником, був тренером і для мене все «вариться» саме в середній лінії. Там потрібні футболісти, які добре грають у відборі та атаці, розуміють футбол.

— Як оціните роботу арбітрів?

— Були пенальті в одні та інші ворота. Це говорить про некваліфіковані помилки суддівства. Обов'язково потрібно вводити VAR, тому що були моменти, які могли вплинути на результат гри.

— Боротьба за призові місця стала цікавішою?

— Нічого нового ми не бачимо. «Шахтар» буде чемпіоном, а «Динамо вийде на друге місце. За позиції нижче йтиме боротьба.

— Можна сказати, що команда виходить з кризи?

— Так, помітно, що була пророблена робота, тренування, тренерський штаб підтягнули гравців у фізичному плані. Будемо надіятися на краще.

Розмовляв Микола Тимощук