Вербич і Циганков принесли «Динамо» перемогу над «Дніпром-1»

Динамо Київ 29 Вересня, 18:55 1491
Вербич і Циганков принесли «Динамо» перемогу над «Дніпром-1» | 19-27
Кияни без зайвих складнощів перемогли гостей із Дніпра.

Із перших хвилин «Динамо» очікувано заволоділо м'ячем і швидко заробило штрафний на підступах до штрафного майданчика «Дніпра-1». Проте удар Циганкова прийшовся прямо в руки воротареві Юрчуку.

Одразу після цього Гармаш відправив м'яч у сітку, але гол не був зарахований через неоднозначний офсайд.

У середині тайму кияни створили одразу два моменти поспіль: спочатку Соль обіграв Юрчука і пробив по воротах - м'яч потрапив у сітку із зовнішнього боку, а згодом Кадар вивів Гармаша на ударну позицію, проте Денис пробив у голкіпера.

Все йшло до того, що «Динамо» все-таки відкриє рахунок, і на 30-й хвилині це зробив Беньямін Вербич, замкнувши швидку атаку з триходівки Сидорчук-Циганков-Миколенко в один дотик.

«Дніпро-1» невдовзі провів небезпечну контратаку та Чичиков навіть вразив ворота Бущана, проте цей гол не був зарахований через положення поза грою.

Незадовго до перерви «Динамо» мало ще один гострий момент біля воріт гостей, однак м'яч після удару Вербича пройшов поруч зі штангою.

На початку другого тайму Вербич мав шанс оформити дубль: Гармаш виграв боротьбу в повітрі та скинув на Беньяміна, проте словенець метрів із 10-ти пробив над воротами. Згодом легіонер «Динамо» шукав щастя, пробиваючи зі штрафного, - теж невлучно.

На невеликий проміжок часу гості забрали м'яч під свій контроль, тоді як кияни, здавалося, трохи підсіли. Проте до небезпеки біля воріт Бущана справа не доходила, в в останній частині матчу «Динамо» знову заволоділо ігровою ініціативою.

На 73-й хвилині Юрчук помилився на виході, чим спробував скористатися Циганков, але з порожніх воріт м'яч виніс Лопирьонок. Далі мав момент Бєсєдін, пробивши з-за меж штрафного, - цього разу воротар «Дніпра-1» відпрацював відмінно.

А на 77-й хвилині Циганков потужно виконав штрафний, направляючи м'яч у дев'ятку, проте Юрчук захистив свої ворота не менш шикарним сейвом.

Кураж голкіпера «Дніпра-1» міг би й надалі заважати «Динамо» збільшити рахунок, однак на 80-й хвилині Бєсєдін заробив пенальті, а Циганков бездоганно його виконав - 2:0.

В останні хвилини матчу «Динамо» вже «сушило» гру, адже рахунок дозволяв, та й суперники нічим серйозно не загрожували. Три набрані очки залишають киян на третьому місці в турнірній таблиці, адже поточний головний конкурент, «Десна», свій поєдинок 9-го туру проти «Маріуполя» також впевнено виграла.