Сенцов та інші звільнені полонені відвідають матч Україна - Португалія

Збірна України 9 Жовтня, 18:29 489
Сенцов та інші звільнені полонені відвідають матч Україна - Португалія
Матч кваліфікації Євро-2020 Україна - Португалія відвідає звільнений ыз російського полону український режисер Олег Сенцов, інші звільнені полонені, а також екс-динамівці Олег Блохін та Ігор Бєланов.
«Українець-кримчанин і палкий уболівальник збірної України, який виявився сильнішим авторитарної системи агресора - Олег Сенцов, - повідомив на своїй сторінці у Facebook Андрій Павелко. - Велика честь приймати такого гостя в Будинку футболу, поспілкуватися і запросити його разом з іншими звільненими полоненими на матч Україна - Португалія, який відбудеться в День захисника України, 14 жовтня, на НСК «Олімпійський».

Місяць тому команда Андрія Шевченка присвятила Олегу і всім звільненим патріотам свою яскраву перемогу над литовцями. Тепер герой України, хоробрістю і нескореністю якоою захоплюється весь світ, зможе відповісти збірній своєю підтримкою у вирішальному матчі з чемпіоном Європи. Зробити це він зможе, одягнувши унікальну вишивку, яку отримав сьогодні на добру пам'ять про нашу зустріч.

Також Олег зрадів, коли дізнався, що буде вболівати за «синьо-жовтих» в компанії Олега Блохіна і Ігоря Бєланова, грою яких він захоплювався ще в дитячі роки. Олег Сенцов - неймовірно світлий, викуваний з міцної сталі, патріот, який прекрасно розуміє, що його активна життєва і громадянська позиція під час Революції гідності і в ув'язненні - це тільки початок і можливість зробити більше для рідної країни».