Олександр Зінченко: «Попереджав Бернарду Сілву, що розкажу, як він відгукується про Україну»

Збірна України 13 Жовтня, 19:06 5401
Олександр Зінченко: «Попереджав Бернарду Сілву, що розкажу, як він відгукується про Україну»
Гравець збірної України Олександр Зінченко взяв участь у передматчевій прес-конференції напередодні поєдинку з Португалією.

- Чому збірна України зазичай грає слабкіше у другому матчі зі «спарки»?

- Думаю, це просто збіг обставин. Немає передумов, щоб не показати гру, до якої ми прагнемо. Збереться повний стадіон, і ми намагатимемося порадувати вболівальників.

- Чи змагалися ви з португальським одноклубником Бернарду Сілвою на тренуваннях у «Манчестер Сіті» і хто був переможцем?

- Це дуже дивне питання, хто кого перемагав. Я попереджав Бернарду, щоб він був обережним, бо я можу розповісти українським ЗМІ, як він відгукується про нашу країну, і його будуть освистувати після кожного дотику до м’яча.

- Чи відчуваєте ви ажіотаж і тиск перед поєдинком?

- Тиску не має бути, тому що ми граємо вдома, перед власними вболівальниками. Тиск має бути на Португалію, я вважаю. Вони – діючі чемпіони Європи, але ми є лідерами групи. Нам нічого боятися, ми маємо виходити на поле та показувати свій футбол.

- Чи робить матч особливим присутність Кріштіану Роналду, якого сотні вболівальників чекають в аеропорту та біля стадіону?

- Ви знаєте, Андрія Миколайовича (Шевченка. - Прим. ред.) теж зустрічають сотні вболівальників. Для нас дуже приємно грати проти таких футболістів, як Роналду. Це велике свято для всієї України, тому що не кожного дня такі гравці приїжджають до нас.