Бєланов: «В команди Шевченка з'явився дух переможців»

Футбол України 17 Жовтня, 12:17 617
Бєланов: «В команди Шевченка з'явився дух переможців»
Колишній нападник київського «Динамо» Ігор Бєланов поділився враженнями від гри збірної України та прокоментував вихід «жовто-синіх» на Євро-2020.
«У збірної України з'явилася спортивна злість, вони перестали боятися суперників. Це дуже важливо, це – психологія переможців. Футболісти нашої збірної могли б злякатися чемпіонів Європи, але цього не сталося. Португалія – команда непроста. Десь нам з ними трохи і пощастило, але наші хлопці дуже настирливі, нічого не боятися. Тому є і результат.

Я вже бачу, як іде підготовка до чемпіонату Європи. Ще раз повторюся, дух переможців, який був у нас свого часу, у команди Андрія Шевченка вже є. Думаю, що у нас все буде дуже вдало. Але це футбол.

Роботу помічників Шевченка видно. Команда вийшла на серйозний рівень і може впевнено тримати м'яч, проводити вдалі контратаки. Трішки не вистачає швидкості. Мені, як швидкісному нападнику, дуже б хотілося, щоб у збірній були гравці такого стилю, як Блохін, Бєланов, Шевченко, які можуть втекти за спину захисникам. Як Роналду, наприклад. Повинні бути «вибухи», форвард повинен бігти на загострення», – поділився Бєланов у коментарі Sport.ua.