Світовий футбол 21 Жовтня, 17:45 898
​У стані суперника. Форвард збірної Сербії був жорстко розкритикований іспанськими ЗМІ  | 19-27
Два гіганта іспанської спортивної преси обрушилися з жорсткою критикою на нападника збірної Сербії Луку Йовича.

Іспанські спортивні ресурси Marca і AS після матчу мадридського «Реала» проти «Мальорки» (0:1) піддали обструкції гру форварда «вершкових» і збірної Сербії Луки Йовича.

«Лука Йович вийшов у стартовому складі «Реала» і відіграв 66 хвилин. За цей час нападник не завдав жодного удару по воротах суперника. Перші півгодини гри його взагалі, як ніби не було на полі. Та й потім, отримуючи м'яч, він відразу від його позбувався. Це третій матч Йовича, який він починає з перших хвилин, і враження таке, що він робить все, щоб не забивати», — критикує нападника AS.

У свою чергу, інше авторитетне іспанське видання Marca так описує гру серба:

«Йович торкнувся м'яча всього 25 разів і завжди це було далеко від воріт суперника. Він не пропонує себе партнерам, не шукає простору, не ризикує. Можливості, які надає сербу Зідан, поки не використані, а час йде. Минуло 63 дні відтоді, як Йович дебютував за «Реал», а він не забив жодного м'яча. Ось і в матчі з «Мальоркою» не було ніяких ознак гола».

Нагадаємо, що і в збірній Сербії справи 21-річного форварда йдуть не найкращим чином. Через конфлікт з головним тренером «білих орлів» Любішею Тумбаковичем Йович не отримав виклик на жовтневі матчі «репрезентації» з Парагваєм і Литвою.

Нагадаємо, збірна Сербії зіграє з Україною в рамках відбору Євро-2020 17 листопада нинішнього року в Белграді.