Прес-конференція Олексія Михайличенка перед матчем із «Копенгагеном»

Динамо Київ 23 Жовтня, 16:55 1412
Прес-конференція Олексія Михайличенка перед матчем із «Копенгагеном»
Наставник київського «Динамо» зустрівся з журналістами напередодні домашнього матчу Ліги Європи проти «Копенгагена».

- У «Динамо» травмовані Бурда та Кадар, чи буде у нас можливість побачити завтра на полі Самбрано?

- Ви хочете, щоб ще хтось із наших футболістів отримав травму, аби Самбрано зіграв? Навряд чи ви побачите Самбрано. Він літав на матчі своєї збірної, можете побачити його там.

- Соль в одному з інтерв’ю жартував, що Вербич вже викупив пів стадіону у Копенгагені для своїх рідних і друзів. Він налаштовується на колишню команду по-особливому?

- Думаю, що це питання краще адресувати Вербичу. Я не питав у нього, чи налаштовується він на свою колишню команду. Він готується до гри Ліги Європи. Думаю, що пройшло вже досить багато часу і в «Копенгагені» лишилося мало футболістів, із якими він грав. Це буде матч не Вербича проти його колишнього клубу, а «Динамо» проти «Копенгагена».

- Чи розповідали ви гравцям про манеру суддівства арбітра матчу – турка Халіла Мерела?

- Я ніколи не говорю про суддівство, думаю, що це зайве. Хто буде судити – для нас це не має ніякого значення.

- Які сильні та слабкі сторони ви бачите в «Копенгагені»?

- Це фізично готова та дисциплінована команда, рівна за підбором футболістів. «Копенгаген» віддає перевагу не індивідуальному, а колективному футболу. Щоб обіграти їх, потрібно не просто перебігати, а переграти цю команду.

- На завтрашній грі аншлагу не очікується. Що ви можете побажати своїм уболівальникам, своєму 12-му гравцеві?

- Хотів би побажати, щоб ця гра пройшла спокійно. Можливо, продано не так багато квитків, як хотілося б. Це наша вина і ми повинні виправляти цю ситуацію в кожній грі.

- Чи можна назвати цей період наприкінці жовтня ключовим для команди?

- Звісно, можна. Але не можна сказати, що минулий відрізок, коли ми провели сім матчів за три тижні, був менш важливим. Важливість кожної гри для нас колосальна. Ми гратимемо ів чемпіонаті України, і в Кубку. Кожний матч для нас дуже важливий, і потрібно рухатися від гри до гри.